دات نت نیوک
X

 

                   واتساپ پکیج شوفاژ دیواری 09175956590
admin
/ دسته ها: مقاله

کد خطای پکیج دیواری بوتان


خطاهای پکیج بوتان مثل خطاهای بیشتر پکیج‌های دیگر به راحتی قابل خواندن هستند. البته برطرف کردن کد خطاهای پکیج بوتان ممکن است در همه موارد ساده نباشد.

 

کد خطای پکیج دیواری بوتان

 

ارور پکیج بوتان ممکن است به دلایل بسیار زیادی اتفاق افتاده باشد. کد خطای پکیج بوتان را خودتان می‌توانید به راحتی بخوانید. ممکن است نتوانید خودتان کد خطا نمایش داده شده را برطرف کنید اما دانستن این‌که هر کد به چه دلیل نمایش داده شده و چطور می‌توان آن را برطرف کرد، کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.
کد خطای پکیج بوتان
توصیه می‌کنیم حتما برای رفع کدهای خطای پکیج بوتان با یک سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید. بهتر است برای سرویس این پکیج‌ها با نمایندگی بوتان تماس بگیرید و از ما بخواهید تا یک سرویس کارمجرب  به محل شما اعزام کنیم . پس ما با باشید 
کد خطای A01
این کد زمانی نمایان می‌شود که مشعل پکیج روشن نمی‌شود. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ داده باشد. قطعی گاز، خرابی شیر گاز یا خرابی فندک معمول‌ترین دلایل بروز چنین مشکلی هستند. با آزمایش کردن هرکدام از این بخش‌ها می‌توانید متوجه شوید مشکل از کجا بروز کرده است. بهتر است برای رفع این مشکل، با سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید. اگر گاز قطع است، بهتر است منبع گاز ورودی را هم بررسی کنید.
کد خطای A02
این خطا نشان دهنده بروز مشکل در کلید حرارتی است. ممکن است پمپ حرارتی دچار مشکل شده باشد، صافی برگشت گرفته باشد، مبدل ثانویه رسوب گرفته باشد و یا شیر موتور دچار نقص شده باشد. اگر قبل از آغاز به کار پکیج، این کد را مشاهده می‌کنید، دلیل آن بروز مشکل در کلید حرارتی است. این کد خطا را هم باید با کمک یک سرویس‌کار حرفه‌ای و مجرب رفع کنید.
کد خطای A03
زمانی که در خروج دود حاصل از احتراق مشکلی ایجاد شده باشد، این کد خطا نمایش داده می‌شود. معمول‌ترین دلیلی که باعث بروز این مشکل می‌شود، خرابی ترموستات دود است. اگر فن دستگاه شما کار نمی‌کند، باید آن را تعویض کنید تا این کد خطا برطرف شود. اگر فن سالم است، از یک تعمیرکار مجرب بخواهید ترموستات دود پکیج شما را بررسی کند.
کد خطای A04
در صورت کم بودن فشار آب ورودی به پکیج، این کد خطا نمایش داده می‌شود. دلیل بروز این مشکل ممکن است خرابی پرشر سوییچ آب یا کلید حداقل فشار باشد. در صورت بروز این کد خطا، ابتدا فشار سنج را بررسی کنید. اگر کم‌تر یا بیشتر از 2 بود، تلاش کنید این فشار را روی حدود 2 تنظیم کنید. اگر موفق به انجام این کار نشدید، باید از تعمیرکار بخواهید پکیج شما را سرویس کند.
کد خطای A06
این کد خطا زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور NTC پکیج دچار مشکل شده باشد. در صورت مشاهده این کد با نمایندگی بوتان یا یک سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید.
کد خطای A07
این کد خطا زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور NTC گرمایش پکیج دچار مشکل شده باشد. این کد خطا را هم باید با کمک سرویس‌کار یا نمایندگی بوتان برطرف کنید
کد خطای A11
نمایان شدن این کد خطا به معنی این است که حسگر دمای سیستم قبل از فرمان برد وارد عمل شده و این کد خطا ممکن است به دلیل تنظیم نبودن فشار گاز یا تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه‌زن با محفظه‌ اشتعال بروز کرده باشد. برای رفع این کد خطا ابتدا فشار گاز ورودی به پکیج را بررسی کنید. فاصله الکترود جرقه‌زن با محفظه اشتعال باید بین ۳ تا ۵ میلی‌متر باشد. می‌توانید این فاصله را با دقت به صورت دستی تنظیم کنید.

 

کد خطاهای پکیج دیواری بوتان


کد خطای ADJ
این کد به دلیل به‌ هم ریختن تنظیم الکتریکی حداقل و حداکثر مدار گرمایش نمایش داده می‌شود. برای رفع این مشکل بهتر است با نمایندگی بوتان یا یک سرویس‌کار مجرب تماس بگیرید.
کد خطای E01 پکیج بوتان
کد خطای E1 زمانی نمایان می‌شود که شعله تشکیل نمی‌شود. ممکن است در شیر گاز نقصی به وجود آمده باشد، جرقه‌زن عمل نکند و یا حسگر شعله خراب شده باشد.
کد خطای E02
این کد زمانی نمایش داده می‌شود که کلید حرارتی دچار مشکل شده باشد. سرویس یا تعمیر این کلید یک کار کاملا تخصصی است.
کد خطای E03
اگر پرشر دود خراب شده باشد، ترموستات دود دچار مشکل شده باشد و یا فن پکیج کار نکند، این کد خطا نمایش داده می‌شود.
کد خطای E04 پکیج بوتان
کاهش یا افزایش فشار آب موجود در سیستم پکیج باعث نمایش این کد خطا خواهد شد. با باز کردن و یا بسته کردن شیر پرکن پکیج فشار می‌توانید فشار را به میزان استاندارد تنظیم کنید.
کد خطای E06
این کد زمانی نمایش داده می شود که NTC آب گرم مصرفی قطع باشد. سرویس این سنسور نیز یک کار کاملا تخصصی است.
کد خطای E11
اگر شیر گاز دچار مشکل شده باشد یا برد پکیج دچار نقص شده باشد این کد خطا بروز می‌کند. سرویس این دو بخش را باید به یک سرویس‌کار مجرب بسپارید.
کد خطای ADJ
اگر  تنظیم الکتریکی حداقل و حداکثر دمای گرمایش به‌ هم خورده باشد این کد خطا نمایش داده می‌شود. ممکن است کلید فشار دچار مشکل شده باشد، فشار آب در بخش گرمایش کم باشد یا کابل اتصال به ترموستات ایمنی دود قطع شده باشد. این کابل را می‌توانید تعویض کنید.
و در اخر 
بازهم تاکید می‌کنیم که سرویس پکیج بوتان یک کار کاملا تخصصی است و بهتر است خودتان برای انجام این کار اقدام نکنید پس بهتر است از نمایندگی ما با یک سرویس‌کار مجرب کمک بگیرید.

 

نمایندگی تعمیرات تخصصی پکیج بوتان

 

در این شرایط کرونایی ما در کنار شما هستیم و متخصصین با تجربه گروه تاسیساتی ژابیز  radiator-package.com  قادرند تا با بررسی پکیج دیواری شما و تست بخش های مختلف آن، از وجود ایرادات و اختلالات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکل بزرگتری تبدیل شوند. ممکن است بسیاری از مشکلات رایج پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور و دیگر پکیج ها همانند روشن نشدن دستگاه، برای شما نیز پیش آمده باشد. در صورتی که سرویس پکیج دیوای خود را به صورت دوره ای انجام دهید، نه تنها به عمر مفید دستگاه خود می افزایید؛ بلکه از مشاوره متخصصین ما  برای رفع این مشکلات نیز بهره مند می شوید که ممکن است راه حل بسیار ساده ای نیز داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید 
جهت استفاده از خدمات سرویس نصب فروش قیمت قطعات کولر گازی اسپلیت در شیراز و سراسر استان فارس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مرودشت - جهرم - شهر جدید صدرا - کازرون - فسا - داراب - فیروزآباد - آباده - لارستان ( لار ) - نی ریز - اقلید - گراش - استهبان - کوار - زرقان - لامرد - خرم بید ( صفاشهر ) - سروستان - بوانات - خرامه - زرین دشت ( حاجی آباد )- کامفیروز- سعادت شهر - فراشبند - فیروزآباد - ارسنجان - اقلید - اوز - خنج - مهر - اردکان ( سپیدان ) - کنار تخته - ممسنی (نورآباد ) - کوه چنار ( قائمیه )
پیشنهاد می‌کنیم با فالو کردن پیج  پکیج رادیاتور در اینستاگرم به آدرس  radiatorpackage از جدیدترین رویدادها، پیشنهادات و برنامه‌های برند ما مطلع گردید.

شرکت تاسیساتی ژابیز با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات ، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج رادیاتور در برند های ایرانی و خارجی , کولر گازی اسپلیت , تصفیه آب برای مشتریان خود با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی در اسرع وقت به شما می باشند.

ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی ژابیز می باشد.

 مدیر فروش  : 09175956590   

 آدرس : شيراز چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان بهزيستي ساختمان نبش کوچه طبقه 2 واحد 4

مطلب قبلی نمایندگی پکیج دیواری اخگر در شیراز
مطلب بعدی مشخصات خرید کولر گازی اسپلیت الجی در شیراز

x