دات نت نیوک
X

 

                   واتساپ پکیج شوفاژ دیواری 09175956590

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

فروش، تعمیرات، خدمات شیراز بلوار سرباز جنب بهزیستی 77-38380670

پکیج ایران رادیاتور مدل M 24FF در شیراز

پکیج ایران رادیاتور مدل M 24FF در شیراز

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M 24 FF این مدل فن دار می باشد و در این مدل پکیج عمل مکش هوا و تخلیه محصولات احتراق از طریق دودکش دوجداره مخصوص صورت می گیرد.

 

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور مدل M 24 FF


این پکیج مجهز به یک فن مکنده می باشد که پس از نصب دودکش بر روی آن، هوای لازم برای احتراق را از فضای آزاد به دستگاه می رساند و گازهای ناشی از احتراق را نیز به فضای آزاد هدایت می کند.

 

راه اندازی مدار آب گرم شوفاژ ایران رادیاتور مدل M 24 FF

 

با استفاده ازشکل زیرطبق شماره گذاری مراحل را بادقت انجام دهید:پکیج ایران رادیاتور M فن دار

ابتدا کلید (1) را روی حالت ON قرار دهید 

چراغ سبز رنگ شماره (10) روشن می شود. با چرخاندن ترموستات آب گرم شماره (2) چراغ سبز رنگ شماره (11) روشن می شود. در این حالت دستگاه برای تولید آب گرم مصرفی آماده است. این ترموستات برای تنظیم درجه حرارت آب گرم مصرفی به کار می رود.

هنگامی که شیر آبگرم مصرفی باز می شود، چراغ های شماره (8) به صورت دو به دو و از سمت چپ به راست روشن و خاموش می شود که این مطلب نشان دهنده عملکرد دستگاه در حالت آبگرم مصرفی می باشد.

با چرخاندن ترموستات شوفاژ شماره (3) چراغ سبز رنگ شماره (5) روشن می شود و سیستم برای حالت شوفاژ آماده می شود. از این ترموستات برای تنظیم دمای شوفاژ استفاده می شود.

 

کد خطاهای پکیج شوفاژ دیواری 

 

پکیج ایران رادیاتور فن دار 

ترموستات شماره (3) را بچرخانید :

به طرف حالت (max) برای هوای سرد 

به طرف حالت (min) برای هوای معتدل 

دما در این حالت توسط چراغ های سبز رنگ شماره(8) نمایش داده می شود.

اگر منزلتان مجهز به ترموستات اطاقی باشد آن را روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.

چراغ نارنجی شماره (9) هنگام تشکیل شعله روشن می شود.
 

 

 

اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران رادیاتور07138380670 الی77 

 

 دریافت کاتالوگ  

نحوه عملکرد پکیج دو مبدل یا مونوترمیک
•    در این نوع پکیج ها از دو مبدل اصلی و صفحه ای استفاده میشود.
•    مبدل اصلی در پکیج های دو مبدله وظیفه تامین گرمایش محیط را بر عهده دارد به این صورت که آب پس از عبور از مبدل و گرم شدن به رادیاتورها منتقل میشود.
•    برای تامین آبگرم مصرفی نیز از مبدل صفحه ای استفاده میشود با این تفاوت که آب پس از گرم شدن توسط مبدل به جای انتقال به رادیاتورها، همزمان با آب سرد از مبدل صفحه ای میگذرد، برا اثر عبور همزمان آب سرد و گرم در این مبدل و انتقال گرما از آب گرم به آب سرد، آبگرم مصرفی بهداشتی در دسترس قرار میگیرد. در این نوع سیستم ها بدلیل اینکه آبگرم مصرفی تماس مستقیم با شعله های مشعل ندارد بنابراین رسوب گزاری جداره های داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیرتر از پکیج تک مبدل اتفاق می افتد.

 

پکیج شوفاژ ایران رادیاتور M فن دار 

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شیراز

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید 

پیشنهاد می‌کنیم با فالو کردن پیج پکیج رادیاتور در اینستاگرام به آدرس  radiatorpackage از جدیدترین رویدادها، پیشنهادات و برنامه‌های برند ما مطلع گردید.

شرکت تاسیساتی ژابیز با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج رادیاتور در برند های ایرانی و خارجی , کولر گازی اسپلیت, تصفیه آب برای مشتریان خود با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی در اسرع وقت به شما می باشند.

ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی یزد تهویه می باشد.

 مدیر فروش  : 09175956590   
آدرس : شیراز چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان بهزیستی ساختمان نبش کوچه طبقه 2 واحد 4

مطلب قبلی پکیج ایران رادیاتور مدل L 24FF در شیراز
مطلب بعدی پکیج ایران رادیاتور مدل K 24FF کا فن دار در شیراز
راهنمای انتخاب محصول

 دریافت کاتالوگ پکیج M 24 FF

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

گروه تاسیساتی ژابیز نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زمینه های فروش ،نصب، خدمات، تعمیرات و قطعات در شیراز و سراسر استان فارس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
جهت تماس با کارشناسان 38380670 الی 77

اردکان (سپيدان)– مرودشت -جهرم -شهر جديد صدرا -کازرون -فسا -داراب -فيروزآباد -آباده -لارستان( لار) -ممسني (نورآباد) -ني ريز -اقليد -گراش -استهبان -کوار -زرقان -لامرد -کوه چنار(قائميه) -خرم بيد(صفاشهر) -کنار تخته -سروستان -بوانات -خرامه -زرين دشت(داراب) -کامفيروز-سعادت شهر -فراشبند -فيروزآباد -ارسنجان -اقليد -اوز -خنج -مهر
مشاوره رايگان ، فروش با پايين ترين قيمت بازار و نصب سريع و تعمير با بهترين کيفيت ممکن به مشتريان عزيز و کسب رضايت شما، آرمان گروه خدماتي ژابيز مي باشد.